Naujienos

NAUJAS UAB TEC INFRASTRUCTURE VADOVAS

2018 m. sausio 2 d.

Nuo sausio mėnesio UAB TEC Infrastructure (buvusi Tiltų ekspertų centras) generalinio vadovo pareigas pradėjo eiti Osvaldas Sabaliauskas. Šiose pareigose jis pakeitė įmonei vadovavusį Marijų Jarockį, kuris TEC Infrastructure tęsia valdybos pirmininko darbą. Naujo vadovo skyrimas – tai įmonės permainos po to, kai buvo suformuota TEC įmonių grupė.

Prieš prisijungdamas prie TEC Infrastructure, Osvaldas Sabaliauskas ėjo generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigas AB „Klaipėdos nafta“, o anksčiau užėmė vadovaujančias pareigas įmonėse „Vakarų techninė tarnyba“ bei „CSD Ingenieure AG“. Pastarosiose įmonėse O. Sabaliauskas buvo Direktorius ir padalinio vadovas.

„Permainos įmonės vadovybėje tiesiogiai susijusios su UAB TEC Infrastructure plėtros ir paslaugų eksporto tikslais. Įmonė tobulins projektų valdymo ir kokybės sistemas, stipris santykius su partneriais Lietuvoje ir užsienyje, tęs naujų projektavimo technologijų įsisavinimą“, – būsimus planus pristato naujas TEC Infrastructure generalinis direktorius Osvaldas Sabaliauskas.

Anot naujo vadovo, po to, kai įmonė tapo TEC grupės nare, bus siekiama ne tik tęsti bei plėsti TEC Infrastructure veiklą užsienyje, sudaryti patrauklias sąlygas ir karjeros galimybes aukšto lygio specialistams, bet ir tapti stipriausia inžinerinio konsultavimo ir infrastruktūros projektavimo įmonių grupe Baltijos šalyse – teigia O. Sabaliauskas.

TEC grupė vienija UAB TEC Infrastructure ir UAB TEC Industry, teikiančias inžinerinio konsultavimo ir projektų valdymo paslaugas. TEC grupėje dirba beveik 100 darbuotojų, iš kurių apie 70 sudaro kvalifikuoti inžinieriai. Įmonių grupė yra viena iš Baltijos šalių rinkos lyderių infrastruktūros, pramonės ir energetikos konsultavimo srityse.

 

ATIDARYTAS RAŽIŠKIŲ VIADUKAS

2017 m. spalio 23 d.

Brezinys

Kauno rajone atidarytas rekonstruotas viadukas per geležinkelį. Viaduką projektavo „Tiltų ekspertų centras“, o įrengė „Kauno tiltai“. Viaduko ilgis 54m, plotis 12,9m. Daugiau informacijos Kauno miesto savivaldybės svetainėje.

 

TILTŲ EKSPERTŲ CENTRAS PRISIDĖJO PRIE STOVYKLOS MOKSLEIVIAMS "PAŽINK PROFESIJĄ 2017"

2017 m. liepos 4 d.

Birželio 26 – liepos 1 d. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko jau penktoji kasmetinė moksleivių vasaros stovykla „Pažink profesiją“. Šiemet stovykloje dalyvavo 15–17 metų amžiaus moksleiviai iš visos Lietuvos.

„Kasmet moksleiviai turi išskirtinę progą vieną savaitę tapti studentais ir sužinoti apie studijas bei profesijas. Stovyklos misija – skatinti moksleivius tikslingai pasirinkti karjeros kryptį, kas yra ypač aktualu planuojant savo ateitį“, – sakė Integracijos ir karjeros direkcijos l. e. p. direktorė Ugnė Narkevičiūtė. Daugiau informacijos.

Pazink profesija 2017

TILTŲ EKSPERTŲ CENTRAS DALYVAVO VGTU STUDIJŲ TOBULINIMO RENGINYJE

2017 m. gegužės 25 d.

Tiltų ekspertų centro tiltų skyriaus vadovas Domas Čėsna šių metų gegužės mėn. 25 dieną dalyvavo Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) renginyje, skirtame verslo dalyvavimui studijų procese. 

Diskusijos metu įmonių atstovai išsakė pagrindinius savo, kaip vienų didžiausių statinių projektavimo rinkos žaidėjų ir potencialių VGTU studentų darbdavių, lūkesčius bei ateities perspektyvas, o universiteto atstovai supažindino kolegas su dabar jau vykdomais ir ateityje planuojamais studijų kokybės gerinimo projektais.

Projektuotojai akcentavo šiuo metu labiausiai pageidaujamus statybos inžinierių ir ypač – projektuotojų – gebėjimus: užsienio kalbų žinias, verslumą, lyderystę, motyvaciją, darbo naujausiomis kompiuterinėmis programomis ir specializuoto programavimo įgūdžius. Susitikimo metu buvo sutarta artimiausiu metu parengti konkrečius tiek projektuotojų įmonių, tiek universiteto siūlymus dėl priemonių, padėsiančių paruošti visapusiškai išsilavinusius ir tarptautiniu mastu konkurencingus statybos inžinerijos srities specialistus. Daugiau informacijos.

VGTU studiju tobulinimo renginysVGTU studiju tobulinimo renginys

TILTŲ EKSPERTŲ CENTRAS ĮSIGIJO "BIOPROJEKTO" KONTROLINĮ AKCIJŲ PAKETĄ

2017 m. balandžio 24 d.


Infrastruktūros objektų projektavimo ir konsultavimo įmonė UAB Tiltų ekspertų centras (TEC) įsigijo UAB „Bioprojektas“ kontrolinį akcijų paketą iš Mečislovo Daugialos, kitų smulkiųjų akcininkų bei „Axis Industries“. Nuo šiol „Bioprojektas“ tampa TEC įmonių grupės nare. UAB „Bioprojektas“ vadovaus Visvaldas Šavelskis, patyręs energetikos objektų projektavimo ir konsultavimo įmonių vadovas. Buvęs „Bioprojekto“ vadovas Arūnas Ruokis liks bendrovėje ir dirbs Projektų direktoriumi.

„Įsigydami „Bioprojektą“ plečiame paslaugų spektrą ir veiklos geografiją. „Bioprojektas“ 17 metų sėkmingai projektuoja šilumos ir elektros energijos gamybos objektus, biokuro paruošimo, apdorojimo, transportavimo ir saugojimo sistemas bei kitus pramonės ir energetikos objektus Lietuvoje, Šiaurės ir Rytų Europos šalyse. Naujai suformuota TEC projektavimo įmonių grupė nuo šiol galės rinkai pasiūlyti plataus spektro projektavimo bei konsultavimo paslaugas tiek pastatų, tiek infrastruktūros segmentuose.“, – sako TEC generalinis direktorius Marijus Jarockis.

UAB Tiltų ekspertų centras – transporto ir infrastruktūros projektavimo įmonė, savo veiklą pradėjusi 2003 metais. Per įmonės gyvavimo laikotarpį parengta apie 500 automobilių, pėsčiųjų, geležinkelių tiltų ir viadukų, kelių, gatvių, geležinkelių, vandentvarkos ir kitų infrastruktūros objektų projektų, kurių bendras ilgis apie 600 kilometrų.

UAB „Bioprojektas“ specializuojasi projektuojant pramoninius statinius ir energetikos objektus: pramonės įrengimus ir technologijas, katilines, šilumos tiekimo tinklus, kogeneracines jėgaines, medienos džiovinimo kompleksus, pritaikant ir rekonstruojant katilines, diegiant aplinkosaugos sprendimus pramonėje ir energetikoje.

UAB „Bioprojektas“ projektavo Estijos bendrovės „Auragen“ OU 21,4 MW elektros ir 76,5 MW šilumos gamybos galios jėgainę Taline. Elektrinė pajėgi pagaminti iki 20 procentų visos Talinui centralizuotai tiekiamos šilumos energijos.

Po įsigijimo susiformavusioje įmonių grupėje dirba beveik 100 darbuotojų, tame tarpe daugiau nei 70 aukštos kvalifikacijos inžinierių, projektuotojų.

KEIČIASI UAB TILTŲ EKSPERTŲ CENTRAS VADOVAS

2017 m. vasario 13 d.

Nuo 2017 metų vasario mėnesio UAB Tiltų ekspertų centro generalinio vadovo pareigas pradėjo eiti Marijus Jarockis – Tiltų ekspertų centro investuotojų įmonės „Landmark Capital“ direktorius. Šiose pareigose jis pakeitė metus vadovavusį Marių Vaivadą. 

  

 

UAB TILTŲ EKSPERTŲ CENTRAS ĮVERTINTAS AUKSO MEDALIU KONKURSE „LIETUVOS METŲ GAMINYS – 2016“

2016 m. gruodžio 16 d.

Aukso medalis

Lietuvos pramonininkų konfederacijoje konkurso „Lietuvos metų gaminys – 2016“ komisijos posėdyje priimtas sprendimas UAB Tiltų ekspertų centras gaminiui/paslaugai suteikti AUKSO medalio kategorijos apdovanojimą.

Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas – didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystatnt Lietuvos verslo plėtrą.

2016 metų gaminio/paslaugos aukso medalis skirtas už pėsčiųjų tilto Alytuje projektavimą. Tiltą, pavadintą Baltosios rožės, Alytaus miesto simbolio vardu, pastatė statybos bendrovė UAB „Alkesta“. Tiltas įtrauktas į Lietuvos rekordų sąrašą, kaip aukščiausias šalies pėsčiųjų ir dviračių tiltas. Pėsčiųjų ir dviračių tilto ilgis 240,53 m, aukštis 38,10 m.

Tilto projektą užsakė Alytaus miesto savivaldybės administracija, projektavo UAB Tiltų ekspertų centras (proj. vad. Saulius Anusas, proj. dal. vad. Vilius Karieta), projekto rangovas – UAB „Alkesta“ (proj. koordinat. Kęstutis Supranavičius, proj. vad. Mantas Narkus, statyb. aikšt. vad. Eduardas Visockas ir Justinas Zablackas), pagrindiniai subrangovai – UAB „Tilsta“ ir „Mammoet“ (Olandija).

P1070208

„LANDMARK CAPITAL“ ĮSIGIJO UAB TILTŲ EKSPERTŲ CENTRĄ

2015 m. rugsėjo 18 d.

 Investuotojai „Landmark Capital“ savo vystomų projektų sąrašą pasipildė naujai įsigyta įmone – UAB Tiltų ekspertų centras. Tai viena infrastuktūros projektavimo rinkos lyderių Lietuvoje bei turi sukaupusi daugiau nei 10 metų veiklos patirtį tiltų, kelių ir geležinkelių projektavime. Sandorio suma nėra skelbiama.

„Investuojame tik į įmones, turinčias spartaus augimo potencialą bei galimybes postūmiui plėtroje. Į mūsų akiratį patekusioms įmonėms taikomi aukšti kriterijai: aiškus konkurencinis pranašumas, pageidautina užimama specifinė niša rinkoje, patyrusi ir motyvuota vadovų komanda, aiški įmonės vystymosi strategija bei verslo planas, bendras rinkos augimo potencialas ir kt. Šie kriterijai svarbūs, nes mūsų bendrovė investiciniuose projektuose dalyvauja tiek kaip vystytojas, tiek kaip finansinis partneris“, – įsigijimą komentuoja „Landmark Capital“ generalinis direktorius Marijus Jarockis.

2014 m. įmonės Tiltų ekspertų centras pajamos siekė 4,07 mln. eur. Tiltų ekspertų centras šiuo metu dirba 46 darbuotojai. Po įsigijimo ir toliau siekiama tęsti bei auginti Tiltų ekspertų centras veiklą.

„Naujo akcininko atėjimą vertiname kaip didėjančias plėtros galimybes. Šiuo metu įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai su aukštuoju išsilavinimu, o savo darbais ir projektais bendrovė pelnė patikimo partnerio vardą. Turėdami atitinkamą kompleksą privalumų, sulaukiame ir partnerių, kurie išmano mūsų rinką bei sudaro sąlygas toliau vystyti ir auginti pradėtą verslą. Tai investicija, kuri yra naudinga abiems pusėms“, – teigia Tiltų ekspertų centras direktorius Regimantas Valasevičius.

Lietuvoje veikianti bendrovė „Landmark Capital“ nuo 2014 metų investuoja nuosavą kapitalą į įvairius verslus bei projektus, įgydama dalį akcijų veikiančiose ar steigiamose bendrovėse, taip pat tiesiogiai įgydama nekilnojamąjį turtą. Bendrovė kuria papildomą vertę savininkams ir partneriams atrasdama perspektyvius verslo ir nekilnojamojo turto projektus, finansuodama juos bei realizuodama juose įmonės vadovų, savininkų ir specialistų kompetencijas.

Mus rasite

T. Ševčenkos g. 16a Vilnius
LT-03111, Lietuva